Mark Levinson № 5909

Mark Levinson № 5909 to referencyjne słuchawki z certyfikacją Hi-Res Audio, adaptacyjnym systemem aktywnej redukcji hałasu i łącznością bezprzewodową Bluetooth.

Mark Levinson № 5909 to referencyjne słuchawki z certyfikacją Hi-Res Audio, adaptacyjnym systemem aktywnej redukcji hałasu i łącznością bezprzewodową Bluetooth. Pozwalają zabrać luksusowe brzmienie w podróż. To zupełnie nowy standard produktu high-end w wydaniu lifestyle'owym.

 

Od 50 lat Mark Levinson jest znany z wyznaczania najwyższych standardów w reprodukcji dźwięku, zachęcając do odkrywania i doceniania muzyki w taki sposób, w jaki chcieli ją usłyszeć artyści. Te same szczegóły, niuanse i zawiłości, które napędzały referencyjne brzmienie Marka Levinsona przez pięć dekad, były inspiracją przy projektowaniu słuchawek № 5909. Entuzjaści muzyki w ruchu odkrywają nowe warstwy dźwięku, niezależnie od tego, czy jest to najdelikatniejszy oddech artysty przed refrenem, czy ukryta harmonia odkryta po raz pierwszy. Zbudowane dla pasjonatów, którzy pragną jeszcze ściślejszego i zaangażowanego związku z muzyką oraz możliwości odkrywania ciekawostek poza domem, słuchawki Mark Levinson № 5909 są idealnym towarzyszem dla dociekliwych podróżników i audiofilów.

Słuchawki są wręcz naszpikowane funkcjami, które docenią miłośnicy muzyki! Łączność bezprzewodowa o wysokiej rozdzielczości za pośrednictwem technologii Bluetooth 5.1 z obsługą LDAC, AAC i aptX™ Adaptive, układ czterech mikrofonów z funkcją Smart Wind Adaption zapewniającą krystalicznie czyste rozmowy telefoniczne, światowej klasy system Adaptacyjnej Aktywnej Redukcji Hałasu z trzema trybami zapewniającymi doskonałą izolację dźwięku oraz wybieralny tryb Ambient Aware zapewniający świadomość sytuacyjną.

Nieskazitelna wydajność i niezrównana reprodukcja dźwięku to charakterystyczne cechy słuchawek bezprzewodowych, dzięki którym usłyszeć można wszystkie niuanse i subtelności ulubionej muzyki. Światowej klasy inżynierowie firmy Mark Levinson zaprojektowali № 5909, aby zapewnić referencyjną jakość dźwięku, dzięki 40-milimetrowym przetwornikom z powłoką berylową i wysokiej rozdzielczości łączności Bluetooth 5.1. Jakość dźwięku № 5909 spełnia rygorystyczne normy certyfikatu Hi-Res Audio, dzięki czemu dają pewność, że dźwięk będzie niesamowity.

Słuchawki № 5909 zostały zaprojektowane tak, aby zapewnić optymalny dźwięk. Ich profil dźwiękowy został fachowo dostrojony do krzywej HARMAN Curve, krzywej odpowiedzi akustycznej, która osiągnęła najwyższą subiektywną ocenę w testach odsłuchowych. Dzięki temu można doświadczyć dźwięku o referencyjnej jakości, będącego kulminacją dziesięcioleci badań firmy HARMAN nad preferencjami słuchaczy i nauką akustyki.

Krystalicznie czyste połączenia i wygodne prowadzenie rozmów w niemal każdym otoczeniu, dzięki czterem mikrofonom z formowaniem wiązki i funkcją Smart Wind Adaption. Zapobiega to zagłuszaniu głosu przez hałas z zewnątrz. Rozmowy z rodziną, przyjaciółmi czy te biznesowe – wszystko w niemal doskonałej czystości.

Zaprojektowane z myślą o podróżach. Słuchawki № 5909 zapewniają do 34 godzin odtwarzania z wyłączoną funkcją ANC lub do 30 godzin z włączoną funkcją ANC. A także do 6 godzin odtwarzania po 15-minutowym szybkim ładowaniu. Daje to możliwość głębokiego zanurzenia się w muzyce i odcięcia się od hałasu podczas podróży. W twardym etui podróżnym można dyskretnie przechowywać kompletny zestaw przewodów i akcesoriów, w tym przewody do ładowania i adapter audio do samolotu.

Preferencje słuchawek można kontrolować i dostosowywać ich ustawienia odsłuchu za pomocą aplikacji Mark Levinson Headphones App na urządzeniach z systemem iOS oraz Android.

„Słuchawki № 5909 to pierwszy produkt Mark Levinson zaprojektowany z myślą o luksusowym, mobilnym stylu życia” - powiedział Jim Garrett, Senior Director, Product Strategy and Planning, HARMAN Luxury Audio. „Połączenie referencyjnej jakości dźwięku, najlepszych w swojej klasie funkcji, luksusowej konstrukcji i komfortu oraz pięknego wzornictwa podnosi poprzeczkę w kategorii słuchawek bezprzewodowych”.

 

Specyfikacja techniczna:

Rozmiar przetwornika: 40 mm przetwornik z powłoką berylową

Pasmo przenoszenia (tryb pasywny): 10Hz - 40kHz

Pasmo przenoszenia (tryb aktywny): 20Hz - 20kHz

Czułość: 97dB SPL @1kHz/1mW

Maksymalny SPL: 98dB

Maksymalna moc wejściowa (tryb pasywny): 100mW

Czułość mikrofonu: -32dBV @ 1kHz/Pa

Impedancja: 32 Ω

Moc nadawana przez Bluetooth: <8dbm

Moc nadawana przez Bluetooth modulacja: GFSK, π/4 DQPSK / 8DPSK

Częstotliwość Bluetooth: 2.402GHz - 2.480GHz

Wersja profilu Bluetooth: A2DP 1.3.1, AVRCP 1.6, HFP 1.7.1

Wersja Bluetooth: 5.1

Typ akumulatora: Akumulator litowo-jonowy (750mAh/3,7V)

Zasilanie: 5V/1.0A

Czas ładowania: 100 minut

Czas odtwarzania muzyki z włączonym BT: 34 godz.

Czas odtwarzania muzyki z BT & ANC włączone: 30 godz.

Czas odtwarzania muzyki z Aux-in & ANC włączone: 30 godz.

Wymiary (wys. x szer. x gł.) 202,6 mm x 205,4 mm x 65,4 mm

Waga: 340 g

Sugerowana cena detaliczna: 4999 zł
DEALERZY
Sieć autoryzowanych punktów sprzedaży
3,536,227
Facebook fans
5,530
Facebook fans
1,803
Facebook fans